skup

złomu nietypowego

Firma STELLMET funkcjonuje na rynku metali od 2010 roku. Działania rozpoczęliśmy od skupu złomu węglika spiekanego oraz stali szybkotnących. W późniejszym czasie wprowadziliśmy także skup innych metali, w tym metali szlachetnych oraz metali kolorowych.

Jesteśmy firmą realizującą uczciwą politykę cenową i zależy nam na zadowoleniu Klientów. Zabezpieczamy wszelkie transakcje na płaszczyźnie sprzedający- kupujący. Możemy poszczycić się tym, iż zawsze pracujemy zgodnie ze standardami wymagań naszych dostawców i odbiorców. Cechuje nas duże doświadczenie na rynku oraz solidność, rzetelność i wiarygodność.

Działając przez długie lata systematycznie budowaliśmy dobrą markę i renomę naszej firmy. Zaprocentowało to rzeszą bardzo lojalnych klientów, którzy do nas wracają i rekomendują nasze usługi. Dokładamy wszelkich starań, by stać się liderem na rynku skupu metali rzadkich, szlachetnych oraz kolorowych, dążymy do nieustannego rozwoju oraz polepszania jakości naszych usług, głównie przez poszerzanie aktualnej oferty.

Cechuje nas szybki czas transakcji, minimum formalności, własny transport na terenie całego kraju oraz współpraca z wiodącymi firmami z Polski oraz UE. Grono naszych klientów to firmy zajmujące się m.in. obróbką i skrawaniem, produkcją części maszyn i urządzeń obrotem złomem oraz działaniem praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu.

Zajmujemy się także obsługą osób fizycznych. Cechą istotna jest fakt, iż skupujemy dowolną ilość złomu w każdej postaci oraz realizujemy bardzo nietypowe transakcje.

Posiadamy ręczne, mobilne spektrometry najnowszej generacji, przez co analizę skupowanych metali możemy wykonać już bezpośrednio u Klienta, bez potrzeby zabierania próbek do siedziby naszej firmy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą i skorzystania z naszych usług.

kontakt

602 744 434

Dane rejestrowe
Stellmet S.C.
ul. Sobieskiego 11 lok. E6
40-082 Katowice
NIP: 634 276 27 27

Siedziba
ul. Metalowców 1b, c
41-600 Świętochłowice
Tel. +48 602 744 434, +48 795 566 548
biuro@stellmet.pl

Godziny pracy:
pn - pt   7:00 - 15:00

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem