skup

złomu nietypowego

Firma STELLMET na rynku działa od 2010 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od skupu złomu węglika spiekanego i stali HSS. Z czasem wzbogaciliśmy ofertę o skup metali szlachetnych oraz metali kolorowych, brązu, cyny, obrót surowcami czy skup metali rzadkich.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda ze stron – zarówno my jako skupujący, jak i sprzedający metale – byli zadowoleni z dokonywanej transakcji. Spełniamy wszelkie wymagania stawiane nam zarówno przez odbiorców, jak i dostawców.

Silna pozycja naszej firmy w branży surowców wtórnych wynika z zaufania, jakim obdarzyli nas klienci. Dzięki doświadczeniu i wiarygodności oraz stałej dbałości o rozwój, wciąż zyskujemy kontrahentów, którzy polecają nasze usługi. Te sukcesy sprawiły, że nasza firma aspiruje do miana lidera w branży. Planujemy także wkrótce rozbudowanie naszej oferty o kolejne usługi.

Nasze działania cechuje szybkość w dokonywaniu transakcji oraz ograniczanie potrzebnego czasu do minimum. Jesteśmy elastyczni – przeprowadzamy działania we wskazanym przez klienta miejscu i czasie, zarówno w siedzibie firmy w Świętochłowicach, jak i poza nią. Odbieramy złom własnymi środkami transportu z każdego miejsca w kraju. Posiadamy spektrometry najnowszej generacji, dzięki czemu analiza skupowanych metali może zostać wykonana bezpośrednio u klienta. Wyróżnia nas mobilność. Realizujemy również nietypowe transakcje, likwidacje firm, zajmujemy się przygotowaniem materiału po indywidualne potrzeby odbiorców. Wykraczamy daleko poza działania zwykłego skupu złomu.

Obecnie współpracujemy z firmami z całej Polski oraz strefy UE, które zajmują się obróbką i skrawaniem, produkcją części maszyn i urządzeń oraz obrotem złomem. Naszymi klientami są również osoby fizyczne.

Posiadamy w ofercie granulat srebra, cynę, narzędzia z upłynnień i likwidacji, wałki, płaskowniki, ze stali narzędziowych i niskostopowych, blachy ze stali kwasoodpornej. Dokładniejsze informacje na ich temat udzielimy Państwu telefonicznie, mailowo bądź osobiście. Zapraszamy również do wizyty w nowej siedzibie naszej firmy.

kontakt

Dane rejestrowe
Stellmet S.C.
ul. Sobieskiego 11 lok. E6.
40-082 Katowice
NIP: 634 276 27 27

Siedziba
ul. Metalowców 1b, c
41-600 Świętochłowice

Godziny pracy:
pn - pt   7:00 - 15:00

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem